8 серп. 2023

Безпека в соціальних мережах: гайди для батьків

О #stop_sexтинг підготувала серію спеціальних гайдів для батьків, які допоможуть налаштувати Instagram і TikTok дитини, зрозуміти, яких правил поведінки варто дотримуватися в соцмережах, а також, як налаштувати гаджет для безпечного використання. Фахівці рекомендують батькам звернути увагу на налаштування гаджетів своїх дітей та разом із ними встановити деякі правила та обмеження.
4 серп. 2023

Підготовка до нового навчального року: добірка корисних матеріалів для освітян

До початку нового навчального року залишається небагато часу, і вся увага прикута до питань щодо створення безпечного освітнього середовища в закладах освіти, здійснення заходів мінної безпеки, забезпечення комфортних умов для всіх учасників освітнього процесу. Державна служба якості освіти України підготувала добірку корисних матеріалів для освітян, які допоможуть під час підготовки до нового 2023/2024 навчального року.
1 серп. 2023

Про найважливіші події у сфері якості освіти у липні 2023 року

Управління Державної служби якості освіти у Харківській області інформує про найважливіші події у сфері якості освіти у липні 2023 року.
28 лип. 2023

З Днем Української Державності!

Уже 28 липня наша держава вдруге відзначає День української державності, започатковано свято згідно з указом президента України Володимира Зеленського.
23 лип. 2023

Огірочки для ЗСУ

Солоні, хрусткі огірочки, виготовлені нашими бджілками, скоро поїдуть до захисників. Врожаєм з власного городу поділилися мешканці Великої Данилівки. Разом ми сила!
20 лип. 2023

Як допомогти дітям пережити розлуку з близькою людиною

Поради психологів
17 лип. 2023

Щодо підвищення кваліфікації педпрацівників у питанні надання психологічної підтримки учасникам освітнього процесу

Міністерство освіти і науки України інформує, що статтею 51 Закону України «Про повну загальну середню освіту» встановлено вимогу щодо проходження педагогічними працівниками в обсязі не менше 10% загальної кількості годин підвищення кваліфікації курсів з вдосконалення знань, вмінь і практичних навичок у частині надання психологічної підтримки учасникам освітнього процесу (Закон України «Про внесення зміни до статті 51 Закону України "Про повну загальну середню освіту" щодо підвищення кваліфікації педагогічних працівників у питанні надання психологічної підтримки учасникам освітнього процесу» від 11.04.2023 № 3051-IX, який набув чинності 05.06.2023). Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти» пропонує ряд курсів підвищення кваліфікації відповідної тематики
12 лип. 2023

"Вартові безпеки": книжка-пригода, яка навчає дітей правил безпеки вдома під час війни

UNICEF Ukraine спільно з ДСНС України створили брошуру «Вартові безпеки», за допомогою якої можна пояснити дітям 3-12 років правила поведінки з основними пожежонебезпечними предметами та навчити виявляти ситуації, що порушують правила пожежної безпеки. Брошура містить цікаві завдання, виконуючи які дитина дізнається більше про газовий пальник, генератор, пічку, свічки та правила поведінки з ними; розвороти у форматі віммельбуха; чек-лист для перевірки безпеки вдома та наліпки для перевірки. Виконувати завдання з брошури можна вдома з дитиною або ж на заняттях в школі.
8 лип. 2023

Кейс Безпеки для працівників дошкілля

Фахівцями відділу дошкільної освіти українського інституту розвитку освіти розроблено Кейс Безпеки, рекомендований для працівників закладів дошкільної освіти. Кейс містить: - нормативно-правову базу; - орієнтовний перелік документації, яка регламентує питання охорони праці та безпеки життєдіяльності у закладі дошкільної освіти; - додаткову літературу; - відеотеку.
5 лип. 2023

Про найважливіші події у сфері якості освіти у червні 2023 року

Управління Державної служби якості освіти у Харківській області інформує про найважливіші події у сфері якості освіти у червні 2023 року.