1 лют. 2024

Марафон “Добро починається з тебе”

Доброта, людяність, милосердя не мають кордонів, часових та вікових обмежень, просочують серце кожної людини на планеті. Їх ніколи не буває багато. Цього місяця Департамент освіти Харківської міської ради запрошує дошкільнят та учнів, позашкільників та батьків, вихователів та вчителів долучитись до марафону “Добро починається з тебе” та у фото- й відеороботах повідати, як саме ви та члени вашої родини/колективу протягом лютого примножуєте добро у світі, даруєте свій час, надихаєте, даєте надію, віру та підтримку тим, хто цього потребує.
30 січ. 2024

Вітаємо переможців!

Вітаємо вихованців та вихователя групи №3 "Віночок" Білецьку О.В. з отриманим Дипломом І ступеня за участь у всеукраїнському багатожанровому конкурсі талантів "В єдності сила України"
25 січ. 2024

Як діяти, якщо опинилися під завалами будівлі

Про те, як поводитися у такій ситуації, розповіли спеціалісти ДСНС України.
22 січ. 2024

День Соборності України – єднання сили й духу народу

Вітаємо всіх українців з Днем Соборності! Бажаємо зберігати силу духу, бадьорість і оптимізм. Нехай в кожній родині панує мир і спокій, любов і взаєморозуміння!
17 січ. 2024

Епідсезон ГРВІ, грипу та COVID-19.

ОБЕРЕЖНО ГРИП! Профілактика та лікування, поради лікаря. Грип - це гостре інфекційне захворювання з можливістю тяжких ускладнень та ризиком смерті. На даний час домінують віруси А (Н3N2), а в окремих тяжких випадках виявляються віруси А (НІNІ), а також віруси грипу В. Грип має симптоми, схожі з іншими гострими респіраторними вірусними інфекціями, але є набагато небезпечнішим. Тому перші ж симптоми ГРВІ вимагають особливої уваги.
15 січ. 2024

Шановні батьки!!!

Запрошуємо Вас долучитися до проведення районного творчого конкурсу «Зимова казка» серед дітей старшого дошкільного віку з 15.01.2024 по 15.02.2024 рік
7 січ. 2024

Як допомогти дитині впоратись зі стресом та тривогами: 7 творчих вправ

Наразі, коли в Україні йде війна, кожен українець перебуває в стані постійної небезпеки та тривоги. Особливо вразливими до нестабільного морального стану є діти, які не завжди можуть розповісти про свої відчуття. Допомогти дитині впоратись зі стресом та тривогами краще через ігри та творчість. В межах впровадження Всеукраїнської програми ментального здоров’я Ти як? за ініціативою Олени Зеленської фахівці пропонують 7 творчих вправ, які допоможуть збалансувати моральний стан дитини.
5 січ. 2024

Про найважливіші події у сфері якості освіти у грудні 2023 року

Управління Державної служби якості освіти у Харківській області інформує про найважливіші події у сфері якості освіти у грудні 2023 року.
25 груд. 2023

Вітання з Різдвом Олени Вєдяєвої, начальника Управління освіти адміністрації Київського району Харківської міської ради

Шановні освітяни, дорогі діти та батьки! Від щирого серця вітаю вас із радісним і світлим святом – Різдвом Христовим! Це свято нам дає надію на диво, переповнює вірою у краще та надихає творити добро. Бажаю у це чарівне свято миру і спокою у кожному домі, сімейного затишку, душевної рівноваги, благополуччя, нових вражень та щирих емоцій. Нехай ваше життя наповниться радістю, бажаними перемогами і гарним настроєм. Щасливого, доброго та затишного Різдва! З найкращими побажаннями Олена ВЄДЯЄВА, начальник Управління освіти адміністрації Київського району Харківської міської ради
18 груд. 2023