15 груд. 2023

Сніговічки від дітей групи "Курчатко"

Дійсно, зима неймовірна! ❄️ У цьому переконані дітки старшої групи "Курчатко" ❤️і діляться з Вами своїми емоціями, враженнями, настроєм та...СНІГОВИЧКАМИ Я – веселий сніговик! І до снігу взимку звик! Не сиджу ані хвилинки! Забіг в гості до хмаринки, А там снігу – ба… гора! Ось це – справжня вже зима! Юлія Хандожинська
8 груд. 2023

Листівка захиснику України

Вихованки молодшої групи 3 "Віночок" Д'яченко Уляна та Абдієва Амалія взяли участь в районному конкурсі творчих робіт «Листівка захиснику України» за номінаціями "З Україною у серці" та "Листівка, що надихає"
7 груд. 2023

7 грудня - День української хустки

Хусточку шануємо, популяризуємо, На ній - яскраві квіти,
6 груд. 2023

День Святого Миколая!

Мій Святенький Миколаю, Приходь скоріш, благаю. Я до тебе помолюся І тихенько пригорнуся. Щастя дай моїй родині І коханій Україні!
6 груд. 2023

Акція "Подаруй частинку тепла захисникам" Департамент освіти Харківської міської ради

Ця акція нашим садочком була проведена до Дня Святого Миколая під гаслом " Добрі справи в дії". Багато людей долучилися до збору
1 груд. 2023

Про найважливіші події у сфері якості освіти у листопаді 2023 року

Управління Державної служби якості освіти у Харківській області інформує про найважливіші події у сфері якості освіти у листопаді 2023 року.
30 лист. 2023

30 листопада - день домашніх улюбленців.

Друзів всіх чотирилапих Пропоную обійняти. Хай улюбленці домашні Не дають вам сумувати. Хай вони дарують радість, Служать вірно вам завжди, Ви ж любіть чотирилапих, Захищайте від біди.
27 лист. 2023

Інформація для педагогів та батьків

КОНТАКТИ ОРГАНІЗАЦІЙ, ЯКІ ЗАБЕЗПЕЧУЮТЬ СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ ДІТЕЙ В КИЇВСЬКОМУ РАЙОНІ м. ХАРКОВА (для ознайомлення)
25 лист. 2023

День пам’яті жертв голодоморів

Працівники КЗ "ДНЗ №4" підтримали загальноукраїнську акцію "Запали свічку"
22 лист. 2023

В Україні запрацювала безкоштовна онлайн-бібліотека з сотнями дитячих книжок Library For All Ukraine

Запустилась безкоштовна дитяча онлайн-бібліотека Library For All! На вас чекають: ⭐️ Сотні класних дитячих книжок ⭐️ Українська та англійська мови ⭐️ Дружній до дітей дизайн: смішні тваринки-аватари та зірка в нагороду за кожну прочитану книгу.