Комунальний заклад "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 4" Харківської міської ради

Дистанційна освіта на Класній оцінці

Освітній процес

Навчальний рік у ЗДО починається 1 вересня 2020 року і закінчується 31 травня 2021 наступного року.
з 1 червня до 31 серпня (оздоровчий період) у  закладі проводиться оздоровлення дітей. ЗДО здійснює свою діяльність відповідно до річного плану. У закладіі є музична зала, методичний і медичний кабінети і допоміжні приміщення оздобленні різноманітним обладнанням. На території закладу дошкільної освіти знаходяться ігрові майданчики, тіньові павільйони.

Загальна чисельність кадрів - 27 чоловіка , з них :
- 11 педагогів , з них: 5 – вища освіта, 6 – середня спеціальна;
- фахівців та обслуговуючого персоналу 16 чоловік;

Педагогічний колектив ЗДО у 2020-2021 навчальному році здійснює свою діяльність , відповідно до вимог :
-         Закону України «Про освіту»;
-         Закону України «Про дошкільну освіту»;
-         Положення про дошкільний навчальний заклад України;
-         Базового компоненту дошкільної освіти в Україні;
-        Програма виховання і навчання дітей від двох до семи років "Дитина"

Дитячий садок працює за Базовим компонентом дошкільної освіти затверджений  наказом МОН, молоді і спорту України від 22.05.2012 № 615(нова редакція) та освітньою Програмою для дітей від двох до семи років «Дитина» . (нова редакція 2015 року) /наук. кер. проекту — Огнев’юк В. О., авт. колектив: Бєлєнька Г. В., Богініч О. Л., Богданець-Білоскаленко Н. І. та ін..

Новою редакцією Базового компонента зміст дошкільної освіти визначено через інваріантну і варіативну складові.

Інваріантна складова Базового компонентна є обов’язковою для реалізації в умовах різних форм здобуття дошкільної освіти. ІІ систематизовано за такими освітніми лініями:

• Особистість дитини;
  • Дитина в соціумі;