13 вер. 2023

"Щаслива лапа".

Сподіваємось що ви та ваші близькі у безпеці і цей рік стане роком нашої Перемоги! Виховання гуманного ставлення до тварин завжди було і є невід’ємною складовою дошкільної освіти.
4 вер. 2023

Про найважливіші події у сфері якості освіти у серпні 2023 року

Управління Державної служби якості освіти у Харківській області інформує про найважливіші події у сфері якості освіти у серпні 2023 року.
1 вер. 2023

Звернення Харківського міського голови Ігоря Терехова з нагоди Дня знань

1 вер. 2023

Вітання начальника Управління освіти

Вітання начальника Управління освіти Олени Вєдяєвої з початком нового навчального року
28 серп. 2023

Маленькі українці з великими серцями

На фото - маленькі герої нашого часу. А саме : Майданюк Денис, Колосов Микола, Асянов Кирило, Коробєйніков Максим, Пономаренко Назарій. Ці хлопці власноруч виготовляли браслети, продавали їх на вулицях міста, а на виручені кошти (1010 грн.) закупили продукти і привезли до садочку, щоб ми мали змогу випікати смаколики для ЗСУ.
24 серп. 2023

З Днем Незалежності України!

Щороку 24 серпня ми відзначаємо головне свято країни - День Незалежності України. І другий рік - в умовах війни, коли Україна знов відстоює свою свободу та право на життя. Про історію свята, його цікаві факти та традиції сьогодні говорили педагоги та учні закладів загальної середньої освіти Київського району. І хоча сьогодні багато вчителів та учнів перебувають в інших містах та країнах, цей день всіх об'єднує. Діти та дорослі з ранку обмінюються вітаннями зі святом, зустрічаючись під час онлайн спілкування. Ці бесіди, інформаційні хвилинки заряджають енергією, позитивними емоціями, допомагають висловити щиру любов до рідної України.
23 серп. 2023

День міста Харкова

23 серпня ми відзначаємо 369-й день народження свого улюбленого міста. Цьогоріч традиційне і завжди яскраве свято для харків’ян опалене війною. Проте Харків отримав інший статус – він тепер незламний місто-герой. У цей день харків’яни згадують і пишаються своїми знаменитими земляками, вшановують пам’ять героїв, які захищали та захищають наші міста від ворогів, покладають квіти до меморіалів, гуляють родинами у парках, скверах, відвідують зоопарк.
18 серп. 2023

Переліки навчальної літератури та навчальних програм, рекомендованих МОН для використання в освітньому процесі закладів освіти у 2023/2024 н.р.

Переліки навчальної літератури та навчальних програм, рекомендованих Міністерством освіти і науки України для використання в освітньому процесі закладів освіти у 2023/2024 навчальному році (лист МОН № 1/12038-23 від 14.08.2023):
15 серп. 2023

ДОПОМОГА ЗСУ

Працівниками КЗ"ДНЗ 4" був ініційований збір овочів для соління для ЗСУ.
12 серп. 2023

Порадник для батьків дітей дошкільного віку «Подбайте про безпеку дитини»

Порадник для батьків дітей дошкільного віку «Подбайте про безпеку дитини» підготовлено в межах проєкту ЮНІСЕФ «Забезпечення безперервності навчання та розвитку дітей дошкільного віку в умовах кризи в Україні», який реалізує ВГО «Асоціація працівників дошкільної освіти» за підтримки Міністерства освіти і науки України, Українського інституту розвитку освіти. У ньому зібрано рекомендації та поради, як уберегти дитину від небезпек вдома, поза домом і в умовах війни.