3 трав. 2023

Благоустрій території

Нарешті весна подарувала нам теплий і сонячний день. Узявши до рук пензлики та фарби, колектив садочку №4 доповнив його барвами. Тепер територія закладу виграє у сонячному промінні, приваблює погляди. Працювали завзято, бо кожен вірить - Перемога буде і дітки повернуться. Дитинству бути!
3 трав. 2023

День кондитера

Це — професійне свято майстрів, які намагаються зробити наше життя смачним і радісним. До дня кондитера ми готувались,
2 трав. 2023

Про найважливіші події у сфері якості освіти у квітні 2023 року

Управління Державної служби якості освіти у Харківській області інформує про найважливіші події у сфері якості освіти у квітні 2023 року.
1 трав. 2023

Запрошуємо на вебінар

Свято в дошкільному закладі: втіха чи примус для дітей
26 квіт. 2023

37-і роковини аварії на Чорнобильській АЕС

26 квітня 2023 року відзначаються 37-і роковини аварії на Чорнобильській АЕС, яка стала найбільшою в історії катастрофою в ядерній енергетиці. Аварія забрала життя сотень людей і завдала непоправної шкоди екології Європи. З того часу в цю дату в Україні щороку вшановують усіх людей, хто постраждав від цієї катастрофи, а також працівників станції, ліквідаторів, пожежників, медиків і всіх людей, причетних до ліквідації наслідків аварії.
25 квіт. 2023

Запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19.

Шановні Бтьки! Просимо Вас ознайомитись з пам'яткою
25 квіт. 2023

День відкритих дверей факультету дошкільної освіти

Харківський національний педагогічний універсітет імені Г.С. Сковроди запрошує на день відкритих дверей.
22 квіт. 2023

День Землі

Щорічно, 22 квітня люди по всій планеті відзначають День Землі. Цей день став загальнолюдським символічним святом любові та турботи за наш спільний дім. Саме 22 квітня в різних куточках земної кулі небайдужі до екологічних проблем люди проводять різні яскраві і в той же час корисні заходи, спрямовані на те, щоб у світі стало більше чистоти і відповідальності. В закладах дошкільної освіти Київського району пройшли тематичні заняття спрямовані на розвиток дбайливого ставлення у дітей до природного середовища. Вихованці, в різних видах зображувальної діяльності поділились своїм ставлення до нашої планети Земля!!!!!
20 квіт. 2023

День ддячності Волонтерам

Працівникам КЗ "ДНЗ №4" була оголошена ПОДЯКА начальника управління освіти Адміністрації Київського району Харківської міської ради Вєдяєвої О.В. За активну громадянську позицію, розвиток волонтерського руху, надання допомоги громадянам під час воєнного стану в Україні та з нагоди Дня вдячності волонтерам.
16 квіт. 2023

Великодні смаколики

Наближається Великдень - одне із найсвітліших і найдобріших свят. І так хочеться саме у цей складний час ділитися теплом з тими, хто цього заслуговує найбільше. За підтримки мешканців Великої Данилівки, працівниками садочку №4 були випечені найголовніші великодні смаколики - пасочки. Запашні, яскраві красуні вже передані нашим мужнім захисникам. У кожній - віра, надія, тепло і величезна вдячність за можливість жити у рідному місті, пекти паску і вірити у Перемогу.