13 серп. 2021

Особливості перебування громадян у «зеленому» рівні епідемічної небезпеки

Шановні учасники освітнього процесу! Відповідно до п. 2 постанови Кабінету Мiнiстрiв України від 09.12.2020 № 1236 (зі змінами) починаючи з 17.06.2021 на території України встановлено зелений рівень епідемічної небезпеки, вiдповiдно до якого забороняється перебування в громадських будинках, спорудах, громадському транспорті без вдягнутих засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок, що закривають ніс та рот, у тому числі виготовлених самостійно. Управління патрульної поліції в Харківській області Департаменту патрульної поліції повідомляє, що відповідно до ч. 3 ст. 44-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення передбачено штраф від 10 до 15 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян на осіб, що перебувають в громадських будинках, спорудах, громадському транспорті під час карантину, якщо респіратор чи захисна маска відсутні або не закривають ніс та рот. Дотримуйтесь правил карантинних вимог, бережіть своє здоров’я!
12 серп. 2021

Подовження дії карантирну

Кабінет міністрів ухвалив рішення продовжити дію адаптивного карантину до 1 жовтня 2021 року. Про це під час засідання уряду 11 серпня повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль.
6 серп. 2021

Увага! Призупинення освітнього процесу у зв'язку з проведенням капітального ремонту харчоблока!

Шановні батьки! з 09 серпня 2021 року призупинено освітній процес у дитячому садочку у зв'язку з проведенням капітального ремонту харчоблока! Якщо у Вас є питання, будь ласка звертайтесь особисто до вихователя своєї групи або телефонуйте на стаціонарний телефон садочка 725-18-77 Чекаємо Вас у прийомні дні: середа 15:00-17:00 та у п'ятницю 08:00-12:00 за адресою вул. Генерадла Удовиченка, 4. Дякуємо за розуміння!
29 лип. 2021

Консультація для батьків!Правила перебування дітей на сонці. Сонячний удар, перша допомога при його ознаках (поради для батьків)

Перебування дітей на сонці слід регулювати. Спочатку малюк може знаходитися під променями сонця 5 – 6 хвилин, а після появи засмаги 8 – 10 хвилин. Під час прогулянки можна провести 2 – 3 сонячні ванни, доводячи перебування дитини на сонці до 40 – 50 хвилин упродовж дня. Щоб уникнути опіків, одяг дітей знімають поступово: спочатку діти ходять у майках і трусиках, потім тільки в трусах. Голова обов’язково повинна бути прикритою панамкою або косинкою. Кращий час для прийому сонячно – повітряних ванн з 9.00 до 11.00 годин дня. Це загартування варто робити не раніше чим через 30 – 40 хвилин після прийому їжі.Дітей частіше потрібно напувати водою. Сонячний і тепловий удари – це стани, що виникають у результаті перегріву організму. Перегріванню особливо піддатні діти. Сонячний удар настає при перегріванні прямими сонячними променями, особливо голови. Перші ознаки – млявість, розбитість, нудота, головний біль, запаморочення. Далі підвищується температура тіла (до 38 – 40 “С), з’являється блювота, можлива непритомність, судоми. Тепловий удар найчастіше відбувається в спекотну, безвітряну погоду. Його виникненню сприяє темний одяг, що погано відбиває сонячні промені, або одяг , що не пропускає повітря й затримує випаровування тіла. При ознаках теплового або сонячного удару викличте лікаря. До його прибуття укладіть дитину в тіні або прохолодному приміщенні, зніміть одяг, що стискує. До голови, бічних поверхонь шиї, пахових областей прикладіть ємкість з льодом (водою), укутайте малюка мокрим простирадлом, дайте рясне питво (підсолену холодну воду, холодний чай). Для активізації дихання дитини, поплескайте її по обличчю рушником(хусткою), змоченим у холодній воді, дайте вдихнути нашатирний спирт, кисень, розітріть тіло. Якщо подих утруднений або зупинився , зробіть штучне дихання.
22 лип. 2021

ЗАГАЛЬНІ ПРАВИЛА ПОВЕДІНКИ НА ВОДІ

Влітку більшість мешканців намагається провести свій відпочинок поблизу води на річках, озерах, ставках та інших водоймах.
15 лип. 2021

Безпека дитини

ПОПЕРЕДЖЕННЯ ТРАВМАТИЗМУ СЕРЕД ДІТЕЙ ПІД ЧАС ВІДПУСТКИ БАТЬКІВ
9 лип. 2021

Заняття працівників патрульної поліції

09 липня 2021 року відбулося профілактичне заняття працівників патрульної поліції з вихованцями закладу Сьогодні працівники патрульної поліції провели профілактичне заняття з вихованцями закладу дошкільної освіти. Діти отримали багато цікавої інформації про правила дорожнього руху, згадали як та де безпечно переходити дорогу, прослухали правила поведінки, якщо загубився, поспілкувалися з представником поліції.
6 лип. 2021

Шанові батьки! Інформація!

Поповнення матеріальних цінностей за рахунок бюджетних коштів за 2 квартал 2021 року
5 лип. 2021