31 бер. 2021

Хвилинки творчості у 1 молодшій групі "Курчатко"

Вихователем Босенко Я.М. було проведено заняття "Котики вербові" - коли квасоля не лише квасоля
30 бер. 2021

Заняття "У Світі транспорту"

30 квітня 2021 року вихователем першої молодшої групи Босенко Я.М. було проведено цікаве заняття на тему "У світі транспорту", спрямоване на розвиток інженерного мислення у малят
29 бер. 2021

Весняні канікули продовжено по 4 квітня

Весняні канікули в закладах загальної середньої освіти Київського району міста Харкова продовжені по 4 квітня.
27 бер. 2021

У неділю Україна переходить на літній час

У ніч з суботи на неділю, 28 березня, о третій годині ночі за київським часом Україна переходить на літній час. Стрілки годинника переводять на одну годину вперед. Перехід на зимовий і літній час відбувається відповідно до постанови Кабміну від 1996 року "Про порядок обчислення часу на території України"....
25 бер. 2021

Заняття районного батьківського клубу "Скарбничка мудрості"

25 березня 2021 року відбулося заняття районного батьківського клубу "Скарбничка мудрості" під гаслом "Безпечне поводження дітей в мережі Інтернет". Заняття проходило у режимі онлайн на платформі ZOOM. Зустріч провела голова Районної батьківської ради Баракат Олеся Олександрівна.
22 бер. 2021

День ляльки

До дня ляльки (21 березня) Вихователем Білецькою О.В. проведено бесіди з дітьми про театр, правила поведінки в ньому. Організовано дитячу виставу за участю дітей.
16 бер. 2021

Датою початку прийняття заяв до 1-х класів 2021/2022 н.р. визначено 5 квітня 2021 року

Наказом Департаменту освіти Харківської міської ради датою початку прийняття заяв до 1-х класів 2021/2022 навчального року визначено 5 квітня 2021 року .
11 бер. 2021

Пройшли перегляди занять педагогів, які атестуються у 2020/2021 навчальному році

11.03.2021 у комунальному закладі «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №4 Харківської міської ради» відбулися колективні перегляди занять педагогів, які атестуються у 2020/2021 навчальному році. Присутні мали можливість переглянути інтегроване заняття з пріоритетом економічного розвитку «Таємниці бурульки» в молодшій групі «Граючись- навчаємо», яке підготувала вихователь Жарікова О.Б., інтегроване заняття з пріоритетом економічного розвитку «Кількісна і порядкова лічба за казкою» в старшій групі, яке підготувала Лимар С.М. На заняттях дітям було цікаво, вони були активні, показали гарні знання, які отримали з початку навчального року.
11 бер. 2021

Розвага "Масляна"

11 березня 2021 року Вихователем групи №3 Білецькою О.В. була проведена розвага "Масляна"
3 бер. 2021