3 груд. 2021

3 ГРУДНЯ – МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ЛЮДЕЙ З ОСОБЛИВИМИ ПОТРЕБАМИ

У закладі сплановані і проведені заходи під гаслом "Ми всі такі різні"
2 груд. 2021

Шановні учасники освітнього процесу!

З 6 грудня набувають чинності нові правила карантину
24 лист. 2021

Європейський день захисту дітей від сексуальної експлуатації і сексуального насильства та Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства».

Щорічно в Україні з 25 листопада до 10 грудня включно проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства».
22 лист. 2021

У групі №1 "Курчатко" (вихователь Босенко Я.М.) відбулося цікаве заняття "Барви осені"

Діти були у захваті від діяльності. У групі панував настрій творчого захоплення, позитиву та відчуття дива...
21 лист. 2021

День гідності та свободи

21 листопада, відзначають День Гідності та Свободи. Його встановлено згідно з Указом Президента від 13 листопада 2014 року на честь початку цього дня Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року.
17 лист. 2021

Запрошуємо до навчання цифрових навичок

З 1 по 30 листопада 2021 року триває масштабна інформаційна кампанія «Місяць цифрової грамотності», яка реалізується в межах проєкту Міністерства цифрової трансформації України Дія.Цифрова освіта.
10 лист. 2021

День науки

Сьогодні у садочку пройшов день нуки.
9 лист. 2021

День украї́нської писе́мності та мо́ви

В закладі дошкільної освіти були проведені заходи до дня української писемності та мови.
1 лист. 2021

Осінні канінули продовжено на тиждень

Шановні учасники освітнього процесу! У зв'язку з карантином та складною епідеміологічною ситуацією канікули в місті Харкові продовжено до кінця тижня. Заняття у школах розпочнуться 08 листопада 2021 року. Бережіть своє здоров'я, дотримуйтесь правил адаптивного карантину!
26 жовт. 2021

Спортивний конкурс "Перші кроки"

Розпочався канікулярний тиждень зі спортивних змагань для дітей старшого дошкільного віку "Перші кроки". Малята мали змогу продемонструвати свою спритність під час різноманітних спортивних конкурсів. Змагання пройшли весело та зі спортивним запалом.