8 жовт. 2021

Музей іграшки

Старшою групою №4 згідно програми "Впевнений старт" 8 жовтня було створено власний роєкт "Музей улюбленої іграшки" (Проєктна діяльність Музеї міста Харкова)
6 жовт. 2021

Останнім часом статистика захворювань на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2 на території міста Харкова погіршилась. Особливу стурбованість викликає те, що контактні особи, які щоденно користуються громадським транспортом та перебувають в місцях скупчення людей, не виконують елементарні протиепідемічні заходи (насамперед використання респіраторів або захисних масок). Це значно підвищує ризик розповсюдження гострої респіраторної хвороби COVID-19 серед населення міста. На виконання розпорядження керівника робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації в м. Харкові від 23.09.2021 №25 «Про незадовільний стан виконання протиепідемічних заходів на території міста Харкова», з метою запобігання розповсюдження захворювання населення міста Харкова на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2, мінімізації поширення серед жителів міста коронавірусної хвороби та керуючись статтею 75 Кодексу цивільного захисту України інформуємо про необхідність дотримання мешканцями міста маскового режиму та виконання санітарно-гігієнічних норм. Шановні учасники освітнього процесу! Бережіть себе та дотримуйтеся карантинних заходів.
6 жовт. 2021

Картка Харків‘янина

Сьогодні працівники закладу отримали Картку Харків'янина, яка надає можливість безкоштовно відвідати Харківський зоопарк, а також робити покупки та користуватися послугами учасників проєкту за спеціальною ціною. Картка Харків`янина - це щира подяка від рідного Харкова!
30 вер. 2021

Овочева Мандрівка))

Сьогодні діти 2 молодшої групи (вихователь Босенко Я.М.), разом з героями твору "Ходить гарбуз по городу", здійснили захоплюючу овочеву мандрівку". Позитивні емоції та гарний настрій панували у групі.
21 вер. 2021

Міжнародний день Миру

Білий голуб-символ миру! Вихованці середньої групи №3 "Віночок" разом з вихователем Білецькою О.В. долучилися до святкування Міжнародного дня Миру, який відзначають у вьому світі 21 вересня. Діти дослідили історію свята, виготовили прапорці з символом миру-голубом, на прогулянці продовжили святкування з іграми та цікавими атрибутами.
20 вер. 2021

Осінні цкавинки на прогулянці

Вихованці групи №1 разом із вихователем Босенко Я.М., захопившись технікою Lard art? виготовили осіннє деревце. Діти із захватом творили, а потім разом насолоджуваличь результатом творчості
20 вер. 2021

Люди, які ставляться до своєї роботи з любов’ю – захоплюють!

Саме такі емоції виникають, коли спостерігаєш за вправністю кухарів садочку №4. Сьогодні заклад дошкільної освіти відновив роботу після капітального ремонту харчоблоку, який було проведено за бюджетні кошти. Не дивно, що кухарі чекали на завершення ремонтних робіт найбільше. Вони продумували і планували меню, щоб на оновленій кухні готувати для малят смачні та корисні страви. Із захватом кухарі стали до роботи на сучасному харчоблоці. Їм неймовірно подобається їхнє робоче місце. Тут панує затишок та зручність, а ще пахне смаколиками…
17 вер. 2021

Капітальний ремонт харчоблоку закінчено!

Шановні батьки та діти! з 20 вересня заклад відновлює свою роботу після капітального ремонту харчоблоку. Чекаємо на Вас!
31 серп. 2021

Педагогічна рада № 1 перед початком нового 2021/2022 навчального року

У садочку відбулась педагогічна рада № 1 перед початком нового 2021/2022 навчального року. Вихователі обговорювали актуальні питання, вносили корективи та пропозиції до освітнього процесу.
16 серп. 2021

Підготовка до нового 2021/2022 навчального року за бюджетні кошти!!

У закладі триває підготовка до нового 2021/2022 навчального року. Для малят створюються належні санітарно-гігієнічні умови, оновлюється матеріально-технічна база. За бюджетні кошти заклад забезпечено миючими та дезінфікуючими засобами, паперовими рушниками. Також Департаментом освіти за рахунок бюджетних коштів у закладі проводиться капітальний ремонт харчоблоку. Дякуємо за турботу!!!