1 черв. 2022

"Щасливі долоньки"

У закладі дошкільної освіти № 4 , було організовано флешмоб "Щасливі долоньки". Незважаючи на те, що всі діти закладу знаходяться по всій території України, всі з великим бажанням узяли участь у заході закладу. Щасливого дитинства!! Мирного неба!
1 черв. 2022

Відеозвернення Харківського міського голови Ігоря Олександровича Терехова

З нагоди Міжнародного дня захисту дітей
25 трав. 2022

Конкурс дитячого малюнка «Наше мирне небо»

Харківський аероклуб запрошує усіх бажаючих дітей віком від 3-х до 17-ти років до участі у конкурсі дитячого малюнка «Наше мирне небо».
19 трав. 2022

День Вишиванки!!!!

Вишиванка з давніх давен є основним елементом українського національного одягу. Вишиті візерунками сорочки – відображення цінностей, традицій, культури та історії нашого народу. Сьогодні, 19 травня, відзначається Всесвітній день вишиванки – свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого одягу.
14 трав. 2022

До уваги батьків майбутніх першокласників!

Шановні батьки майбутніх першокласників! Пропонуємо ознайомитись з відеоінструкцією для батьків по роботі з порталом "Електронна реєстрація в заклади загальної середньої освіти".
9 трав. 2022

Про терміни закінчення навчального року та особливості видачі документів про освіту

Шановні учні та батьки! Дата завершення 2021/2022 навчального року у закладах загальної середньої освіти м. Харкова - 03 червня 2022 року.
3 трав. 2022

До уваги!

Управління Державної служби якості освіти у Харківській області інформує
30 квіт. 2022

Методичні рекомендації щодо проведення просвітницької роботи з учасниками освітнього процесу в закладах дошкільної освіти

Міністерство освіти і науки України розробило методичні рекомендації щодо проведення просвітницької роботи з учасниками освітнього процесу в закладах дошкільної освіти з питань уникнення враження мінами, вибухонебезпечними предметами та ознайомлення з правилами поводження в надзвичайних ситуаціях (Лист МОН України № 1/4428-22 від 25.04.2022).
30 квіт. 2022

Посібники для дітей про правила поведінки з вибухонебезпечними предметами

Шановні педагоги, батьки та діти! Нагадуємо, що у вільному доступі розміщено навчальні посібники у вигляді коміксів для дітей «Мінна безпека не без ПЕКа» та «Безпечний Пекосвіт».
28 квіт. 2022

До уваги батьків майбутніх першокласників!