14 січ. 2022

Зимові дива!

Вихованці групи №1 (вихователь Босенко Я.М.) перетворили подвір'я закладу на кольорову казку. Діти переконані , що чудеса відбуваються саме взимку і на два дні стали допитливими чарівниками-дослідниками стану води і перетворення її на лід. Результати діяльності викликали захват і неймовірні емоції і у дошкільнят, і у дорослих.
6 січ. 2022

Щедрий вечір

У закладі день був насичений цікавими заходами: театралізованими виставами "Різдво Христове", розвагами "Різвяний вечір", "Свята кутя" та дивовижним вертепом для малят. Діти знайомились з традиціями та святами.
29 груд. 2021

ДО УВАГИ БАТЬКІВ ТА ПРАЦІВНИКІВ ЗАКЛАДУ

З 01 січня 2022 по 03 січня 2022 року - ВИХІДНі Святкові дні. Заклад розпочне работу з 04 січня у звичайному режимі. Гарних, приємних Свят!!!
28 груд. 2021

Безпека дітей під час Новорічних свят

Зважаючи на те, що зазвичай під час Новорічних святкувань стрімко зростає кількість пожеж, які виникають внаслідок порушення правил пожежної безпеки при користуванні гірляндами, встановленні ялинок та при користуванні піротехнічними виробами, дослухайтесь корисних порад і це допоможе Вам безпечно зустріти та провести новорічні та різдвяні свята.
21 груд. 2021

Новорічні ранки

Cьогодні у закладі відбуваються святкові Новорічні ранки у групах раннього, молодшого та старшого віку. Під час свята всі діти отримали в подарунок від Харківського міського голови Терехова Ігоря Олександровича солодощі!
17 груд. 2021

Увага!

Відкриття головної новорічної ялинки Харкова!
16 груд. 2021

Незвичайне заняття

Незвичайне комплексне заняття з художньо-пробуктивної діяльності було проведено вихователем середньої групи №4 Білецькою О.В. Дітьми використовувались різні техніки малювання та аплікації для створення засніженої гілочки. Діти працювали дуже продуктивно, з задоволенням. У групі творились казкові дива...
15 груд. 2021

Адаптивний карантин продовжено до 31 березня

Кабінет Міністрів України продовжив дію адаптивного карантину на території України до 31 березня 2022 року. Відповідні зміни до Постанови Кабінету міністрів України №1236 від 09 грудня 2020 року ухвалено під час засідання Уряду 15 грудня 2021 року.
10 груд. 2021

"Таємниці повітря"

В групі №з вихователем Білецькою О.В. було проведено цікаве заняття "таємниці повітня" з використанням дослідів та незвичайного пошуку Невидимки
9 груд. 2021

З 1 січня 2022 року затверджено нові грошові норми харчування

Рішенням виконкому Харківської міської ради від 24.11.2021 № 928 затверджено з 01.01.2022 грошові норми харчування учнів та вихованців закладів освіти міста, які перебувають у комунальній власності територіальної громади міста Харкова.