6 лип. 2022

Правила поведінки з вибухонебезпечними предметами

ЮНІСЕФ спільно з Державною службою надзвичайних ситуацій, Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України та Нацполіцією підготували серію освітніх відео з песиком Патроном про ризики тих вибухонебезпечних предметів, які можна зустріти на території України, де велись бойові дії.
2 лип. 2022

Про найважливіші події у сфері якості освіти у червні 2022 року

Управління державної служби якості освіти у Харківській області інформує про найважливіші події у сфері якості освіти у червні 2022 року.
28 черв. 2022

День Конституції України

Сьогодні, 28 червня, Україна відзначає офіційне свято – День Конституції України. З нагоди державного свята на фасадах закладів освіти району встановлено Державний Прапор України.
20 черв. 2022

Безпечні літні канікули

Безпека дітей під час війни є важливим питанням для дорослих! Життя в сучасних реаліях є дуже складне і знання з безпеки життєдіяльності є неабияк важливим його компонентом, як для дорослих так і для дітей. Бережіть себе і своїх рідних!
14 черв. 2022

Загальні батьквські збори!!

Шановні батьки та працівники закладу! Чекаемо Вас на загальних зборах онлайн на платформі ZOOM, які відбудуться 15 червня 2022 року о 16.00
9 черв. 2022

ВИПУСКНИЙ 2022

Вітаємо Наших Випускників!!!!! Чотири роки разом з нами вони писали свою чудудову історію.... Перегорнуто остання сторінка....Пройде час, а в малят залишаться добрі спогади про їх дошкільне життя, яке вони згадуватимуть через багато років з любов’ю та вдячністю. Бажаємо випускникам успіху у здобутті знань, а їх батькам підтримки та терпіння, щоб батьківське плече завжди було для дітей надійною опорою, та оберегом. Бажаємо бути Щасливими, успішними і нехай у Вас Все вийде!!!! Щасливих днів. Мирного неба!!!
5 черв. 2022

Шановні колеги!

Управління Державної служби якості освіти у Харківській області звертається до вас з проханнням інформаційної підтримки у поширенні звернення до вчителів, які вимушено перебувають за кордоном у зв'язку з агресією росії проти України
4 черв. 2022

До уваги!!!

Управління Державної служби якості освіти у Харківській області інформує про найважливіші події у сфері якості освіти у травні 2022 року.
3 черв. 2022

Малюють діти дім, який далеко...

Ідея виникла випадково Спілкуючись з батьками, виявилося, що діти малюють "дім, який далеко" Так народилися рядки, ілюстраторами стали діти (вихователь Босенко Я.М. група №1)
2 черв. 2022

Вітання Харківського міського голови Ігоря Терехова з нагоди закінчення навчального року

Дорогі вихованці, шановні освітяни та батьки!