26 бер. 2024

Прибирання прилеглої території

Любимо свій заклад, готуємося до літа. І кожного дня чекаємо Перемоги і тієї миті, коли дитячі голоси знову будуть наповнювати садочок щастям
25 бер. 2024

Група психологічної підтримки для батьків

Комунальний заклад «Харківський центр професійного розвитку педагогічних працівників Харківської міської ради» інформує, що Координаційним центром психологічної служби системи освіти міста Харкова на платформі Zoom будуть організовано групу психологічної підтримки для батьків Група психологічної підтримки для батьків – четвер 28.03.2024 з 14.00 до 16:00. Увага!!! Для участі у групі батьків та отримання посилання необхідно попередньо зареєструватися у вайбері за телефоном +380504012449, написавши повідомлення «Беру участь у групі батьків».
22 бер. 2024

22 березня - Всесвітній день води

Без водички взагалі стане сумно на землі.
20 бер. 2024

ДЕНЬ ЩАСТЯ!!!

А Щастя - воно в дрібницях, Із них складається життя. Не треба гнатись за незримим, Цінуйте те, що є щодня!
18 бер. 2024

Як почати, про що спілкуватися і як допомогти дитині впоратися зі стресом?

Цінуйте довіру дитини. Ставте дитині прості, але дуже важливі запитання. Поділяйте радість. Допомагайте приборкати “драконів”. Якомога більше говоріть з дітьми. Нікому не побажаєш провести дитинство під час війни. Але якщо це вже трапилось, то хай воно буде найкращим з можливих. Державна служба якості освіти України долучається до інформаційної кампанії «Слова допомагають».
14 бер. 2024

Вітаємо переможців конкурсу "Зимова казка"

Вітаємо Шаповал Анастасію, вихованку КЗ "ДНЗ №4", яка посіла ІІІ місце у районному конкурсі творчих робіт "Зимова казка" серед дітей старшого дошкільного віку! Так тримати !
11 бер. 2024

Психологічноа підтримки для батьків

Координаційним центром психологічної служби системи освіти міста Харкова на платформі Zoom буде проведено групу психологічної підтримки для батьків. Група психологічної підтримки для батьків – четвер 14.03.2024 з 14.00 до 16:00. Увага!!! Для участі у групі батьків та отримання посилання необхідно попередньо зареєструватися у вайбері за телефоном +380504012449, написавши повідомлення «Беру участь у групі батьків».
8 бер. 2024

Вітання зі святом весни начальника Управління освіти адміністрації Київського району Харківської міської ради Олени Вєдяєвої

Дорогі, милі, прекрасні жінки! Прийміть щирі вітання зі святом весни, ніжності та кохання. Початок весни, початок життя у природі, перше тепло є символами цього свята. Тож нехай це тепло оселиться у ваших оселях, краса природи надихає, а прихід весни символізує початок чогось дуже бажаного і прекрасного у вашому житті. Хай кожен ваш день буде наповнений увагою, а свято весни принесе щастя, невичерпну енергію та натхнення для нових творчих здобутків й перемог. Бажаю, щоб кожен прийдешній день ви зустрічали з посмішкою, передчуттям радості та впевненістю! Зі святом, любі жінки! З повагою Начальник Управління освіти адміністрації Київського району Харківської міської ради ОЛЕНА ВЄДЯЄВА
8 бер. 2024

9 березня 2024 року Україна відзначає 210 років від дня народження Тараса Шевченка – видатного українського поета, художника, громадського діяча та безперечно однієї з найвидатніших постатей нашого на

Шевченкове життя – символ тернистого шляху боротьби. Минають роки, століття, а гострота і сила його слова живе. Все його життя і творчість були присвячені українському народу. Поезію Тараса Шевченка перекладено більш ніж ста мовами світу. Наразі Шевченко – воїн і духовний символ боротьби українців за свободу і незалежність, за наше сьогодення і майбутнє.
4 бер. 2024

Про найважливіші події у сфері якості освіти у лютому 2024 року

Управління Державної служби якості освіти у Харківській області інформує про найважливіші події у сфері якості освіти у лютому 2024 року.