9 груд. 2020

Шановні батьки!

За рахунок бюджетних коштів закладу дошкільної освіти було видано антисептік для обробки рук та поверхонь
3 груд. 2020

Міжнародний День людей з інвалідністю

Сьогодні 3 грудня в закладі відбулися заходи для дітей за темою: "Діти з інвалідністю: правда та міфи". У ценй день ми приєднуємось до цієї міждународної ініціативи і бажаємо всім, хто не байдужий цій проблемі, сил і здоров'я, засобів і успіху.
23 лист. 2020

Третій Харківський сімейний форум

У рамках реалізації Комплексної програми реалізації гендерної та сімейної політики в місті Харкові на 2018-2021 роки, затвердженої рішенням 16 сесії Харківської міської ради 7 скликання від 08.11.2017 № 833/17 Департаментом у справах сім'ї, молоді та спорту Харківської міської ради в період з 23 по 27 листопада 2020 року проводитиметься Третій Харківський сімейний форум. Мета форуму - допомогти харків’янам у створенні сімейної гармонії, поділитися корисними порадами з виховання дітей, а також навчити їх долати сімейні конфлікти, піклуватися про здоров'я та будувати міцну і щасливу родину. У зв'язку з карантином захід відбудеться у онлайн форматі на YouTube-каналі «Харківський сімейний форум» і з трансляцією на Fасеbоок-сторінці «Управління у справах сім'ї та молоді Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту Харківської міської ради» кожного вечора з 19.00 до 20.30. На єдиній платформі, безкоштовно харків'яни зможуть поспілкуватися з провідними фахівцями в галузі психології, медицини і виховання дітей, задати і отримати відповіді на питання.
13 лист. 2020

Шановні Батьки!!!

Кабінет міністрів України відмовився від адаптивного карантину і впровадив обмеження «помаранчевої» зони по всій країні. Згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 11 листопада 2020 р. № 1100 «Про внесення змін до постанови від 22 липня 2020 р. № 641» відвідування закладів дошкільної, загальної середньої, позашкільної, спортивної та спеціалізованої мистецької освіти забороняється тільки у випадку, коли на самоізоляції через контакт із пацієнтом з підтвердженим випадком COVID-19 перебуває понад 50% здобувачів освіти і персоналу навчального закладу. Зі змінами до правил карантину можна ознайомитися на сайті Міністерства і науки України.
9 лист. 2020

День Української писемності та мови!!!

Результати Челеджу можна переглянути за посиланням
5 лист. 2020

Творчий челендж до Дня української писемності та мови

Рідна мова – це золота скарбниця душі народної, наша гордість, дорога спадщина. Педагогів, вихованців закладів дошкільної освіти та членів їх родин запрошуємо приєднатися до творчого онлайн-челенджу «Шануй українську мову!», який присвячений Дню української писемності та мови. Челендж проводиться з метою виявлення обдарованих дітей дошкільного віку, формування в них мовленнєвої культури, виховання поваги до рідної мови, налагодженню співпраці з сім’єю з питань мовленнєвої компетентності дитини дошкільного віку. Порядок та умови проведення челенджу. Художній номер у відеоформаті надіслати в електронному вигляді до 09.11.2020 на електронну адресу: [email protected] На початку номеру необхідно вказати прізвище, ім’я, вік, № ЗДО та назву твору. Виступ до 3-х хвилин. Мова виступу – українська. Оцінювання челенджу: креативність; розкриття теми; оригінальність.
29 жовт. 2020

Шановні Батьки!!

За рахунок бюджетних коштів закладу дошкільної освіти було видано пральний порошок
26 жовт. 2020