2 черв. 2020

У заклад дошкільної освіти придбано обладнання за рахунок коштів міського бюджету

За рахунок коштів міського бюджету Департаментом освіти придбано та встановлено технологічне обладнання на харчоблок КЗ "ДНЗ №4" а саме: електроплиту.
1 черв. 2020

Міжнародний день захисту дітей!!!

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей. Сім'я і дитина - це споконвічні цінності, які сповідує український народ, будуючи свою державність та розвиваючи власну культуру. Турбота про дітей, усвідомлення пріоритетності їх інтересів над інтересами дорослих мають стати філософією нашого життя. Бажаємо миру і злагоди кожній дитині, кожній родині, усій Україні! Наснаги і мудрості батькам, педагогам, дорослим, серця яких сповнені любові до дітей.
27 трав. 2020

З 01.06.2020 розпочинається оздоровчий період

Шановні батьки!!!! З 01.06.2020 встановлено нові грошові норми харчування для учнів та вихованців закладів освіти, які перебувають у комунальній власності територіальної громади міста Харкова. У закладах дошкільної освіти: Для вихованців віком від 1 до 3 років - 27,50 грн (із розрахунку: 11.00 грн - бюджетні кошти та 16,50 грн - батьківська плата). Для вихованців віком від 3 до 6 (7) років - 33,00 грн (із розрахунку: 13,20 грн - бюджетні кошти та 19,80 грн - батьківська плата).
26 трав. 2020

Шановні батьки! З 01 червня 2020 року відновлює роботу заклад дошкільної освіти.

З 01 червня 2020 року відновлює роботу заклад дошкільної освіти. З метою запобігання поширення короновірусної хвороби просимо Вас на територію закладу заходити тільки у засобах індивідуального захисту. Дотримуватись дистанції 1,5 – 2 м під час проведення медичним робітником закладу температурного скринінгу дітей. Дякуємо за розуміння.
26 трав. 2020

До уваги батьків майбутніх першокласників!

В закладах загальної середньої освіти Київського району адміністраціями шкіл розпочато прийом документів щодо зарахування дітей до 1-х класів, який триватиме до 25.06.2020. Заява подається одним із батьків дитини особисто відповідно до Положення, затвердженого наказом Міністерства освіти України від 16.04.2018 №367.
17 трав. 2020

17 травня - День пам'яті жертв політичних репресій

17 травня 2020 року є Днем пам'яті жертв політичних репресій - це щорічний національний пам'ятний день в Україні, що припадає на третю неділю травня. День пам’яті жертв політичних репресій відзначається згідно з Указом Президента від 21 травня 2007 року, з метою належного вшанування пам’яті жертв політичних репресій, привернення уваги суспільства до трагічних подій в історії України, викликаних насильницьким впровадженням комуністичної ідеології. З цієї нагоди на будівлях усіх закладів освіти району було приспущено Державний Прапор України. Вшануймо о 12:00 хвилиною мовчання пам’ять жертв політичних репресій!
8 трав. 2020

Шановні діти та батьки!!!

Пропонуємо дітям старшої групи прийняти участь у творчій роботі "Квіти для матусі!" присвячена Дню матері.
6 трав. 2020

Флешмоб "Дружні долоньки"

З 06 травня 2020 року вихователем групи №1 Босенко Я.М. на сторінці Facebook, було оголошено про старт дитячого флешмобу "Дружні долоньки", який триватиме до 08 травня 2020 року.
4 трав. 2020

Привітання Харківського міського голови Геннадія Кернеса з нагоди 75-ї річниці Великої Перемоги

Уважаемые работники и родители детского сада № 4! Дорогие дети! День Победы – всегда особый день, а 75 лет спустя тем более. Наших ветеранов остается все меньше. На весь огромный Харьков – всего несколько сотен тех, кто реально прошел ад и огонь войны. В первую очередь ветеранам наши слова благодарности. Нам следует не забывать тех, кто не вернулся с фронтов, тех, кто ушел от нас уже в мирное время, заботиться о тех, кто еще рядом с нами, и не допустить возобновления тех страшных событий. Поздравляю вас с 75-й годовщиной Великой Победы! Желаю всем нам в первую очередь мира. Того мира, за который боролись наши великие предки. Ветеранам и детям войны еще раз хочу сказать спасибо! Спасибо за то, что выжили, за то, что боролись, за то, что победили! Я сделаю все, чтобы ваш подвиг никогда не был забыт. Харьков вас любит и ценит. С Днем Победы!!! С уважением, Харьковский городской голова Геннадий Кернес
4 трав. 2020