7 квіт. 2020

Прийом заяв до 1-х класів 2020/2021 навчального року

Шановні батьки!!! Прийом заяв до 1-х класів 2020/2021 навчального року закладів загальної середньої освіти міста Харкова буде розпочато після завершення строків карантину, визначених Кабінетом Міністрів України.
7 квіт. 2020

Шановні батьки! УВАГА! 07 квітня 2020 року у закладі відбудеться видача захисних масок сім'ям вихованців дошкільного закладу!

Рішення було ухвалено 6 квітня 2020 року на засіданні Міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.
30 бер. 2020

ЗАВДАННЯ ДОШКІЛЬНЯТАМ

Дистанційні завдання Шановні батьки! Ми дуже сумуємо за Вашими дітьми. Наші педагоги підготували завдання для дітей, які пропонуємо вам роздрукувати та виконати разом з дітьми під час карантину. Ми будемо оновлювати завдання. Будьте здорові.
25 бер. 2020

Карантин в Україні продовжено до 24 квітня

Кабінет Міністрів ухвалив рішення продовжити карантинні заходи до 24 квітня і розширити надзвичайну ситуацію на всю територію України. Відповідне рішення ухвалено на засіданні уряду 25 березня. Таким чином, усі заклади освіти незалежно від форми власності та сфери управління мають продовжити карантинні заходи до 24 квітня 2020 року. Рішення Кабінету Міністрів також передбачає можливість продовження карантину...
12 бер. 2020

КАРАНТИН

З 13 березня 2020 року до 3 квітня 2020 року оголошено карантін Відповідно до Постанови КМУ в№211 від 11.03.2020 " Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19"
11 бер. 2020

Заняття працівників патрульної поліції з вихованцями закладу

У рамках програми "Шкільний офіцер поліції" 11 березня відбулося профілактичне заняття працівників патрульної поліції з вихованцями закладу
10 бер. 2020

Шановні керівники! УВАГА! необхідно терміново забезпечити участь батьків майбутніх першокласників на сайті КВНЗ "ХАНО"! Інтернет-збори батьків майбутніх першокласників!

Запрошуємо батьків майбутніх першокласників взяти участь у Інтернет-зборах, що проводитимуться з 1 по 31 березня 2020 року на сайті Комунального вищого навчального закладу «Харківська академія неперервної освіти» за посиланням – https://docs.google.com/forms/d/1TouwfHQ_wj-D9XLxIy_MfrygNpVPVflo92dHL51etVc/viewform?edit_requested=true. Даний захід відбудеться за ініціативи Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації з метою поширення практики організації різних форм роботи з батьками дітей старшого дошкільного віку та на виконання обласної програми розвитку освіти «Новий освітній простір Харківщини» на 2019 – 2023 роки, затвердженої рішенням Харківської обласної ради від 6 грудня 2018 року № 817-VIІ. Учасники зборів у зручний для себе час зможуть ознайомитися з нормативним документом, що регламентує порядок прийому дітей до 1 класу, інформаційними матеріалами з питань готовності дітей до школи та порадами щодо створення умов для успішної адаптації дітей до нових умов, заповнити анкету та поставити свої запитання модераторам Інтернет-зборів.
4 бер. 2020

Інформаційно-просвітницька робота

Сьогодні з дітьми дошкільного віку були проведенні тематичні бесіди з метою закріплення правил особистої гігієни для запобігання розповсюдження інфекційних та вірусних захворювань
26 лют. 2020

Шановні батьки !!! Запрошуємо Вас на весняні свята!!! Які відбудуться 5 та 6 березня 2020 року!!!

Веселих свят та гарного настрою!!!!!
19 лют. 2020

У закладі розпочав роботу гурток "Хореографії"

Шановні батьки! З 03.02.2020 року розпочав роботу гурток "Хореографії" Заняття безкоштовні. Гурток для дітей молодшого, середнього та старшого дошкільного віку.