10 квіт. 2023

Марафон "Яким я бачу Київський район після перемоги"

Яким ми бачимо життя після перемоги? Звичайно ж, щасливим. Наші захисники відвоюють території, які по праву нам належать, адже Україна ніколи ні з ким не вступала у військові конфлікти, а лише по праву захищає свою землю. Запрошуємо всіх охочих дошкільнят, школярів, вихованців позашкілля взяти участь у марафоні «Яким я бачу Київський район після перемоги». Кожна дитина – це вже особистість, яка має неймовірну енергію та надзвичайну силу і, найголовніше, величезне серце!!! Тема творчої роботи має виражати бачення світлого та мирного майбутнього нашого району. Віримо, що ідеї юних харків’ян допоможуть зробити наш район гарнішим, безпечнішим, більш цікавим для мешканців та туристів.
7 квіт. 2023

Марафон “Від серця до серця”

Враховуючи той факт, що у квітні країна готується до одного з найголовніших українських свят – світлого, наповненого духовністю, щирістю та вірою в найкраще Великодня, Департамент освіти Харківської міської ради ініціює проведення марафону “Від серця до серця”, щоб примножувати в цей місяць наші помисли добром, а серце любов’ю та вдячністю всім тим, хто такою високою ціною щодня наближає мир та нашу перемогу.
4 квіт. 2023

Про найважливіші події у сфері якості освіти у березні 2023 року

Управління Державної служби якості освіти у Харківській області інформує про найважливіші події у сфері якості освіти у березні 2023 року.
3 квіт. 2023

Вітаємо вихованців старшої групи №3 "Віночок"

Діти старшої групи "Віночок" КЗ ДНЗ №4" були нагороджені дипломом І ступеня за участь у Всеукраїнському дистанційному багатожанровому конкурсі талантів " Все буде Україна" Пишаємося нашими дітьми та вихователями Наші діти - наша гордість!!!
1 квіт. 2023

1 квітня - Міжнародний день птахів.

Вихованці старшої групи " Віночок" презентують свої творчі роботи)))
27 бер. 2023

"Город на підвіконні".

Діти створили міні-городи, які дарують радість усім - від маленьких до великих. Сьогодні презентують свій город на підвіконні вихованці старшої групи "Віночок"
24 бер. 2023

Домісячник "Зелена весна"

24 березня працівниками КЗ "ДНЗ №4" було розпочато двомісячник "Зелена весна" під гаслом "Зробимо місто чистим, Харків розквітне!"
22 бер. 2023

До уваги батьків майбутніх дошкільнят!

Адміністрація закладу дошкільної освіти запрошує Вас до реєстрації своїх дітей до КЗ "ДНЗ № 4" на сайті електронної реєстрації.

Увага! Відкриття ще одного ІРЦ в Харкові

До уваги батьків! Цього року відкрито ще один комунальний заклад «Харківський інклюзивно-ресурсний центр № 2 Харківської міської ради» за адресою м. Харків, вул.Шекспіра, 20 Основною метою інклюзивно-ресурсного центру є забезпечення права осіб з особливими освітніми потребами на здобуття дошкільної та загальної середньої освіти, в тому числі у закладах професійної (професійно-технічної), фахової передвищої освіти та інших закладах освіти, які забезпечують здобуття освіти, шляхом проведення комплексної психолого-педагогічної оцінки розвитку особи (далі - комплексна оцінка) та забезпечення їх системного кваліфікованого супроводу.
22 бер. 2023

Шановні батьки майбутніх першокласників!

Шановні батьки майбутніх першокласників! Дата початку приймання заяв до 1-х класів 2023/2024 навчального року – 3 квітня 2023 року.