Освітні програми, що реалізуються в закладі

Дитячий   Дитячий садок працює за Базовим компонентом дошкільної освіти затверджений  наказом МОН, молоді і спорту України від 22.05.2012 № 615(нова редакція) та освітньою Програмою для дітей від двох до семи років «Дитина» . (нова редакція 2015 року) /наук. кер. проекту — Огнев’юк В. О., авт. колектив: Бєлєнька Г. В., Богініч О. Л., Богданець-Білоскаленко Н. І. та ін..

Новою редакцією Базового компонента зміст дошкільної освіти визначено через інваріантну і варіативну складові.

Інваріантна складова Базового компонентна є обов’язковою для реалізації в умовах різних форм здобуття дошкільної освіти. ІІ систематизовано за такими освітніми лініями:

• Особистість дитини;
  • Дитина в соціумі;
  • Дитина в природному довкіллі;
  • Дитина у світі культури;
  • Гра дитини;
  • Дитина в соціально-пізнавальному середовищі;
  • Мовлення дитини.

Інформація про програмне забезпечення освітнього процесу в ЗДО

у 2023/2024 н.р.

Освітня програма для дітей від 2 до 7 років «Дитина».

1. «Про себе треба знати, про себе треба дбати», програма з основ здоров’я та безпеки життєдіяльності дітей віком від 3 до 6 років  (авт. Лохвицька Л. В.).

2. «Казкова фізкультура», програма з фізичного виховання дітей раннього та дошкільного віку (авт. Єфименко М. М.).

3. Україна – моя Батьківщина.
Парціальна програма національно-патріотичного виховання дітей дошкільного віку.(за наук. ред. Рейпольскої О.Д., авт: Каплуновська О.М., КичатаІ.І., Палець Ю.М.).

Освітня програма на 2023-2024 навчальний рік