Інформаційно-просвітницька робота

4 бер. 2020
Сьогодні з дітьми дошкільного віку були проведенні тематичні бесіди з метою закріплення правил особистої гігієни для запобігання розповсюдження інфекційних та вірусних захворювань

Сьогодні з дітьми дошкільного віку були проведенні тематичні бесіди  з метою закріплення правил особистої гігієни для запобігання розповсюдження інфекційних та вірусних захворювань. Діти переглянули тематичний відеоролік "Як захиститися від короновірусу?", повторили правила миття рук, користування медичною маскою та правила поведінки, якщо виникли перші ознаки хвороби.

Для батьків вихованців в інформаційних куточках  були розміщені пам'ятки " Як знизити ризик інфікування короновіруом" з метою запобігання розповсюдження короновірусу.

Інформацію про заходи профілактики розповсюдження короновірусу можна прочитати тут

Рекомендації ВООЗ для громадськості та професійної спільноти

Сторінка Міністерства охорони здоров'я Україна

Сторінка Центру громадського здоров’я України