В закладі пройшла педагогічна рада на тему "Основні напрямки роботи дошкільного навчального закладу в новому 2019/2020 році"

30 серп. 2019
Завідувач Артемьєва С.С. зазначила перелік навчальних програм, рекомендованих Міністерством освіти і науки України для використання в дошкільних навчальних закладах у 2019/2020 навчальному році, спираючись на які є можливість забезпечити високу якість дошкільної освіти та реалізувати вимоги гуманітарно – естетичного напрямку роботи закладу

1.  Освітня програма для дітей від 2 до 7 років «Дитина».

1. «Дитина в світі  дорожнього руху» Програма з формування основ безпечної поведінки дітей дошкільного віку під час дорожнього руху (О.Тимовський, І.Репік).

2. «Про себе треба знати, про себе треба дбати», програма з основ здоров’я та безпеки життєдіяльності дітей віком від 3 до 6 років  (авт. Лохвицька Л. В.).

3. «Казкова фізкультура», Схвалено комісією з дошкільної педагогіки та психології Науково-методичної ради з питань освіти Міністерства освіти і науки України

( лист IIТЗО від 11.06.2014 р.

№14.1/12-Г-869 )

4. Україна – моя Батьківщина.
Парціальна програма національно-патріотичного виховання дітей дошкільного віку.(за наук. ред. Рейпольскої О.Д., авт: Каплуновська О.М., КичатаІ.І., Палець Ю.М.).