6 трав. 2024

Вітаємо з перемогою у ІІ Всеукраїнському конкурсі дитячо-юнацької творчості, присвячений пам'яті Тараса Шевченка " Думи мої, думи мої"

Переможці конкурсу вихованка групи "курчатко" Кобка Софія, вихованці групи "Веселка" Ноженко Каміла, Манжос Дарина. Так Тримати!!! Також дякуємо вихователям Босенко Я.М., Єрьоміній О.В. за підготовку дітей та префесійну презентацію матеріалів до конкурсу
2 трав. 2024

Про найважливіші події у сфері якості освіти у квітні 2024 року

Управління Державної служби якості освіти у Харківській області інформує про найважливіші події у сфері якості освіти у квітні 2024 року.
29 квіт. 2024

Група психологічної підтримки для батьків

Координаційним центром психологічної служби системи освіти міста Харкова на платформі Zoom буде проведена група психологічної підтримки для батьків, яке відбудеться 02.05.2024 з 14.00 до 16:00.
25 квіт. 2024

ПСИХОЛОГ РАДИТЬ!

Рекомендації для батьків!
22 квіт. 2024

22 квітня ми відзначаємо День Землі

Планета Земля - наш рідний дім, в якому є все, щоб бути щасливими та здоровими
20 квіт. 2024

Вітаємо переможців конкурсу дітей групи №3 "Веселка"

Вихованці групи №3 "Веселка" отримали ДИПЛОМ І ступеня за участь у Всеукраїнському конкурсі мистецтв "Творці щастя". Так тримати!!
18 квіт. 2024

Про проведення фестивалю «Київський район очима юних»

Запрошуємо всіх охочих дошкільнят, школярів, вихованців позашкілля взяти участь у Фестивалі та представити вільну інтерпретацію власного бачення сучасного життя Київського району. Шукаємо весняне натхнення і фіксуємо його у вигляді цікавих яскравих фотографій! Дайте волю своїй уяві, навчіться бачити красиве і неповторне у світі, який нас оточує.
12 квіт. 2024

12 квітня - Всесвітній день авіації та космонавтики

Раз,два,три, чотири, п'ять, Почнемо космос ми вивчать. В небі сонце ☀️ і планети
6 квіт. 2024

6 квітня Міжнародний день спорту на благо миру та розвитку

Щоб здоровим, сильним бути, Треба нам про сум забути. Спортом треба всім займатись І частіше усміхатись!
3 квіт. 2024

Про найважливіші події у сфері якості освіти у березні 2024 року

Управління Державної служби якості освіти у Харківській області інформує про найважливіші події у сфері якості освіти у березні 2024 року.