Історія

На мальовничому березі річки Харків, на окраїні слобідського краю стоїть, як білий корабель, двоповерховий будинок. Без цього будинку, вже не можуть обійтися на протязі багатьох років батьки дошкільнят, які мешкають в Великій Данилівці.

Цей будинок – відомий всім  дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №4, де діти виховуються і навчаються з двох років. І майже ніхто не пам’ятає, що раніше на цьому ж місці стояла невеличка звичайна одноповерхова будівля – хата, але й в ній теж дуже любили дітей. В старі ясла-садок ходили малюками вихователі, які зараз працюють в сучасному дошкільному закладі. Відвідували цей садочок також батьки теперішніх вихованців. Протягом багатьох років, пролягають стежки добра і любові від кожного подвір’я до дошкільного закладу. І тому такою престижною вважається робота працівників цтого закладу. З роками плине час, діти подорослішали, з’явилось нове покоління, і хата-ясла стали вже тісними. Іна їх місце, начебто приплив з майбутнього «Корабель» який вмістив всіх бажаючих. Ця видатна подія сталася в 1976 році. Нові меблі, іграшки, інвентар, сучасне обладнання вражало і подобалось і батькам, і дітям, і співробітникам. І зараз працівники дитячого закладу разом з батьками намагаються підтримувати садочок, на належному рівні. Чисті, відремонтовані приміщення, живі куточки в кожній групі, з тваринками та пташками стали улюбленцями дітей. Дружні стосунки підтримуємо з випускниками, які приходять в садочок з концертами та подарунками. Ми віримо в світле майбутнє нашого садочка. Діти – це наше майбутнє.