ТИЖДЕНЬ НАУКИ!!!

12 лют. 2021
З метою реалізації Розпорядження Кабінету Міністрів України від 05.08.2020 р.3960-р «Про схвалення Концепції розвитку природничо-математичної освіти (STEM-освіти)»(реалізація цієї Концепції передбачена на період до 2027 року) у КЗ «ДНЗ №4» з 08.02 2021 р. по 12.02.2021 р. було проведено тиждень науки. Діти отримали розширенні уявлень про фізичні властивості довкілля: знайомство з різними властивостями речовин, знайомство з основними видами і характеристиками руху, розвиток уявлень про основні фізичні явища, розвиток уявлень про деякі чинники середовища, розширенні знань про значущість води і повітря в житті людини, знайомство з властивостями ґрунту, формування досвіду виконання правил техніки безпеки при роведенні фізичних і хімічних експериментів, розвиток емоційно-ціннісного ставлення до довкілля Діти мали змогу перетворитися у “науковців”, які проводять досліди, експерименти, спостереження.