Звітування керівника закладу Артемьєвої С.С.

16 черв. 2023
Відбулося звітування керівника закладу дошкільної освіти №4 Артемьєвої С.С. про свою діяльність за підсумками 2022/2023 навчального року перед педагогічним колективом та громадськістю

16.06.2023 на платформі ZOOM відбулося звітування керівника закладу дошкільної освіти №4 Артемьєвої С.С. про свою діяльність за підсумками 2022/2023 навчального року перед педагогічним колективом  та  громадськістю. Було присутньо 28 осіб.

Порядок денний

1.Про  відкрите голосування присутніх на конференції у зв’язку з проведенням загальних зборів онлайн.

2.Про обрання голови та секретаря зборів.

3.Про обрання лічильної комісії та голови лічильної комісії  зборів.

4.Про звітування завідувача комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №4 Харківської міської ради» про свою діяльність  за підсумками 2022/2023 навчального року перед працівниками закладу та батьками.

5. Оцінка діяльності завідувача комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад (ясла- садок) №4 Харківської міської ради» за звітний період.

6. Основні напрями роботи на навчальний рік

Роботу завідувача Артемьєвої С.С. вважати задовільною.

загальних зборів (конференції)

колективу закладу дошкільної освіти № 4

та батьків або осіб, що їх замінюють

1. Роботу  завідувача Артемьєвої С.С. у 2022/2023 навчальному році вважати задовільною.

16.06.2023

2. Порушити клопотання перед Управлінням освіти адміністрації Київського району Харківської міської ради питання щодо матеріального заохочення за результатами роботи у 2022/2023 н.р., завідувача комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад (ясла- садок) №4 Харківської міської ради» Артемьєвої Світлани Сергіївни.

До 30.06.2023

3. Затвердити основні напрямки вдосконалення роботи і розвитку Дошкільного закладу на 2023/2024 навчальний рік:

1. Продовжувати проводити  роботу по створенню й підтримці безпечного, комфортного середовища для всіх учасників освітнього процесу та реалізації індивідуальних потреб кожної дитини.

2. Організувати роботу щодо інформаційної підтримки та психологічного супроводу учасників освітнього процесу.

3. Сприяти подальшому удосконаленню культури українського мовлення дітей дошкільного віку засобами національно-патріотичного виховання за допомогою інформаційно-комунікативних технологій.

4. Рішення      загальних    зборів   (конференцій)  довести   до  відома Управлінням освіти Київського району Харківської міської ради у п’ятиденний строк з дня їх проведення.

До 21.06.2023

5. Продовжити роботу закладу за такими напрямками:

1. Розміщювати на сайті ЗДО рекомендації та фрагменти занять для батьків щодо роботи з дітьми, відповідно до їхнього віку; - створювати спільноти із батьками, вихователями, психологами, тощо в соціальних мережах Viber, Telegram, WhatsAppа з використанням електронних платформ Zoom, GoogleMeet, з метою надання інформаційно-освітніх та психолого-педагогічних послуг тощо.

2. Продовжити спільними зусиллями з батьками та громадськістю готувати заклад дошкільної освіти до можливого відкриття.